Forum ..::IX Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza::..     Strona Główna ..::IX Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza::..

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Temat przeznaczony wspaniałej TRYLOGII PIŁY :D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..::IX Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza::.. Strona Główna -> Film
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sander



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 118
Skąd: Z domu :]

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:40    Temat postu: Temat przeznaczony wspaniałej TRYLOGII PIŁY :D Odpowiedz z cytatem

Już niedługo kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy w Heliosie! W piątek 12 stycznia (23:30<-początek; nad ranem<-koniec) Centrum Filmowe wyświetli cztery najpopularniejsze i najbardziej przerażające horrory!!! "Piła", "Piła2", "Piła3" oraz "Teksańska masakra piłą mechaniczną"!!! Wstęp 25 zł... Szukam chętnych. Chciałby ktoś iść???Very HappyVery HappyVery Happy Laughing
_________________
"...Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat-mój mały, intymny, muzyczny świat..."

http://sander.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 30, 2006 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
puszka_nutelli



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 79

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na samą myśl o tych filmach zbiera mi sie na wymioty...
nie lubie krwi <lol>
xDDDDDDDDDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewi



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Tauzen:)

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ide...Sandra w sumie może wyjdzie z tego takie klasowe wyjście...mogłoby być sympatycznie Cool
_________________
"Życie kobiety usłane jest różami. Co krok kolec, z rzadka kwiat."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChoRzowski



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: z Tauzena

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAH ja tez ide Very Happy 3 byla dojebana !!!!!
_________________
http://www.wikd.org/pitbull/pitflash.swf

my best fRiend Pit Bull -> http://idba.cc/index.php?module=htmlpages&func=display&pid=6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sander



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 118
Skąd: Z domu :]

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 06:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlip... nie skombinuje kasy do piątku Sad Crying or Very sad ale i tak już widziałam trójkę... ZAJEBISTA!!! Co prawda, mam tą słabą jakość, ale jak się wytrzeszczyło oczęta, to COŚ TAM można było dojrzeć Razz
_________________
"...Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat-mój mały, intymny, muzyczny świat..."

http://sander.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żelazny



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gratuluje wyboru wersji bo juz od kilku dni jest dvdrip, a ogladanie marnego ts to zero przyjemnosci z filmu.
_________________
"My objective is to inflict as much pain as possible, to win and win spectacularly..." Mike Tyson
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sander



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 118
Skąd: Z domu :]

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żelazny napisał:
To gratuluje wyboru wersji bo juz od kilku dni jest dvdrip, a ogladanie marnego ts to zero przyjemnosci z filmu.


Serio? No nie gadaj głupot... to jest wieeelka przyjemność Confused Bosh... może sprostuję tamtego posta specjalnie dla Ciebie... oglądałam tą wersję PRZED wejściem do kin.... A w tym czasie na torrencie nie było innej wersji. Teraz już wiem, że jest, więc nie zabłysnąłeś jakimś wielkim newsem.. Znowu Ci się nie udało Smile i skończ każdemu dogadywać przy każdym poście, oki? Bo to się robi nudne. Pozdrawiam.
_________________
"...Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat-mój mały, intymny, muzyczny świat..."

http://sander.blog.onet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 10, 2007 17:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..::IX Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza::.. Strona Główna -> Film Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

..::IX Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza::..      

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group